49.20 PLN

Zegar dwutarczowy demonstracyjny ( magnetyczny )

Cena brutto: 287.82 PLN

Rozmiar: śr. 50 cm

Zegar dwutarczowy demonstracyjny.

Panel z oznaczeniem godzin zawiera nadrukowany układ cyfr zarówno w formacie rzymskim jak i arabskim.
Możliwość obracania panelu sprawia, że dzieci mają możliwość uczenia się odczytywania godzin w obydwu tych formatach.

Duży klasowy demonstracyjny zegar wykonany z tworzywa, służy do odczytywania czasu.

Średnica zegara 50 cm, ruchome wskazówki, tabliczki magnetyczne

Zegar składa się z dwóch tarcz. Na większej tarczy nadruk kreskowy pokazujący godziny i minuty. Na odwrocie umieszczone są magnesy, które umożliwiają przymocowanie zegara do tablicy magnetycznej.

Na drugiej mniejszej tarczy nadrukowane są cyfry arabskie i rzymskie. Tarczę można przesuwać wybierając cyfry arabskie lub rzymskie, dzięki czemu dzieci mają możliwość uczenia się odczytu czasu w dwóch formatach.

Do zegara dołączamy 12 magnetycznych tabliczek – wymiary 5 x 5 cm z nadrukiem do oznaczania minut, układamy je wokół zegara.

 

Do wykorzystania jako pomoc dydaktyczna na lekcjach z edukacji matematycznej w nauczaniu wczesnoszkolnym.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Ostatnio oglądane

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij